למה כדאי לי ליישר שיניים עם אינויזליין?

אינויזליין היא טכניקת יישור שיניים אסטתית, המוכרת יותר בשם ‘יישור שיניים שקוף’.

כיצד מבצעים יישור שיניים בשיטת אינויזליין?

בעזרת סדים שקופים הבנויים בהתאמה אישית בעזרת טכנולוגיה דיגיטלית וטכנולוגיית תלת מימד אפשר ליישר את השיניים – לא משנה מה המצב ההתחלתי של המטופל.

באמצעות טיפול בטכניקת אינויזליין אפשר לבצע תזוזות קטנות של השיניים עד לרמות של מקרים מורכבים, כמו למשל טיפול בצפיפות שיניים, סגירת רווחים, מנשך עמוק או מנשך הפוך. למעשה אינויזליין הוא המחליף של יישור השיניים המסורתי לכל דבר ועניין.

בזכות הטכנולוגיה המתקדמת המבוססת על אינויזליין, אפשר לייצר הדמייה דיגיטלית של הטיפול לפני התחלתו וגם להבין כמה זמן בדיוק יהיה אורך הטיפול (כל עוד עוקבים אחרי הוראות הרופא). בנוסף, הטכנולוגיה מאפשרת יישור שיניים יותר מהיר בהשוואה לטכנולוגיות יישור שיניים אחרות.

מהן האופציות האחרות לישור שיניים

היום יש מספר טכנולוגיות הפועלות בדומה לשיטת אינויזליין אך עדיין לא באותה רמה. צריך לזכור שהטכניקה של אינויזליין נהגתה לפני כ-18 שנה והיא החברה הראשונה ולכן יש להם בעלות על כל הפטנטים לייצור סדים שקופים מיוחדים.

מתחרים רבים מייצרים סדים של פלסטיק, גם הם שקופים אך פחות איכותיים, פחות נוחים בזמן שימוש, בולטים יותר לעין בזמן השימוש, מה שהופך את הטיפול לארוך יותר כי הקשקשת או הסד, יותר גמישה ולא מצליחה להפעיל את אותו כוח על השיניים.

אפשר לזהות האם הטיפול המבוצע על ידי הרופא הוא אינויזליין או חברה אחרת. הקשקשת של אינויזליין חתוכה לפי הקימור והצורה של השיניים, שהופכת את הסד לבלתי נראה בזמן השימוש. אפשר גם לבדוק האם בכל סד יש את הלוגו של אינויזליין.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

יצירת קשר
close slider

    צרו עמנו קשר

    נגישות