מה המחיר של טיפול בחיוך חושף חניכיים?

האם נמאס לכם להיות מודעים כל הזמן לחיוך חושף החניכיים שלכם (גאמי סמייל)? האם אחד הילדים שלכם סובל מהתופעה וזה מפריע לאיכות חייו או חייה? דעו שאתם ממש לא לבד ומדובר על תופעה דנטלית נפוצה המתבטאת באופנים שונים. מדע הרפואה הדנטלית האסתטית יודע כיום לתת פתרונות איכותיים ויעילים לגאמי סמייל, החל בפתרונות פשוטים וזמניים יותר ועד פתרונות כירורגיים מורכבים וקבועים יותר, מה שמוביל גם לטווחי מחיר רחבים.

היום, צוות המומחים של מרפאת הכט סמייל המתמחה בטיפולי שיניים אסתטיים, יענה על השאלה החשובה “כמה עולה טיפול בחיוך חושף חניכיים?”. לצד הכרת שיטות הטיפול האפשריות והזמינות לכם, שאלת המחיר היא כמובן משמעותית וחשובה.

טכניקות טיפול שונות, מביאות למחירים שונים

הדבר הראשון שיש להבין בבואנו לענות על שאלת המחיר של טיפול בחיוך חושף חניכיים הוא שיש כמה וכמה אפשרויות טיפול בתופעה, כאשר כמובן שהעלות משתנה בהתאם לסוג ומהות הטיפול שבו בוחרים גורמי המקצוע יחד עם המטופלים. אלו שיטות הטיפול המרכזיות והיעילות לגאמי סמייל:

  • טיפול חשיפה בלייזר – שימוש בלייזר דנטלי מיוחד להסרת רקמת חניכיים ויצירת מראה תקין ואסתטי יותר של החיוך בחניכיים העליונות. טיפול יעיל, קל יחסית אך גם זמני בתוצאותיו ברוב המקרים.
  • טיפול אורתודנטי ליישור והסדרת מיקום השיניים העליונות, למשל עם יישור שיניים שקוף. שיטה המתאימה רק למקרים מסוימים ולא נפוצים מאוד של גאמי סמייל.
  • הורדה ומילוי של השפה העליונה – או באמצעות הזרקות בוטוקס או באמצעים יותר כירורגיים וקבועים, מורידים את קו השפה העליונה יותר למטה ויוצרים מראה שפה מלא ועשיר יותר, מה שתורם לתיקון גאמי סמייל וקבלת מראה אסתטי וסימטרי יותר.
  • ניתוח פלסטי בחניכיים – הסרת רקמת חניכיים ולעיתים גם ביצוע תיקון ניתוחי לעצמות הלסת העליונה, טיפול מאוד יעיל אך מורכב ופולשני יותר כמובן.

במקרים מסוימים מאוד ניתן ליישם גם טכניקות נוספות לעיצוב ופיסול הפנים והחיוך, אפשר להרכיב ציפויי שיניים מותאמים אישית ושאר פתרונות היקפיים מעולם האסתטיקה הדנטלית.

טווח מחיר גדול – תשובה מספרית

עכשיו, אחרי ההקדמה ההכרחית הזו, הגענו לתשובה המספרית האמיתית שלה חיכיתם, כי אנחנו בהכט סמייל ממש לא מתחמקים משקיפות, רק היה לנו חשוב לספק לכם קודם את הרקע המקצועי הדרוש.

המחיר של טיפול בחיוך חושף חניכיים נע בטווח רחב מאוד, לאור השוני הרב בטכניקות הטיפוליות האפשריות והמאפיינים האישיים המשפיעים על כל מטופל ומטופלת. טווח המחירים נע החל ב-1,500 ש”ח ויכול גם להגיע לרמה של כ-15,000 ש”ח.

זהו טווח גדול כל כך כי כאמור הכל תלוי במורכבת הטיפול, כמה חשיפת חניכיים קיימת ולאיזו תוצאה אנו רוצים להגיע, באיזה סוג טיפול בוחרים ושאר משתנים ספציפיים לכל מטופל ומטופלת.

טיפול בוטוקס או טיפול לייזר לתיקון גאמי סמייל יהיו הזולים ביותר בתוך טווח מחירים זה, ובקצה השני של הסקאלה יהיו הניתוחים הדנטליים המורכבים והיקרים יותר, אך גם אשר מספקים פתרון קבוע ומקיף יותר לבעיה. כמובן שטיפול חד פעמי ויחסית פשוט כמו טיפול לייזר לחיוך חושף חניכיים יהיה זול משמעותית לעומת ניתוח מורכב יותר, המצריך הכנות רבות, הדמיות, תכנון מפורט, הרדמה וכן הלאה.

לא רק שאלה של מחיר

נושא המחיר של טיפול בגאמי סמייל הוא כמובן מהותי וחשוב מאוד, אך כמאמר הקלישאה (הנכונה במקרה זה), הוא לא הנושא החשוב ביותר. יש חשיבות רבה ומהותית למאפייני כל מקרה ומקרה ולהתאמה אישית רפואית ומקצועית של הטיפול האופטימאלי, תוך ראיית התמונה הכוללת. בתוך ההחלטה אנו בהכט סמייל בהחלט מתחשבים גם בנושא המחיר וההעדפות הכלכליות של המטופלים, אך ההמלצה עצמה תמיד תהיה רפואית ולפי מה שהכי מתאים ונכון למטופל או למטופלת, כולל במקרים רבים להמליץ על האופציה הזולה יותר של טיפול לייזר ולא ישר לקפוץ לניתוח.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

יצירת קשר
close slider

    צרו עמנו קשר

    נגישות