ניתוח פלסטי בחניכיים

החניכיים שלנו הם הבמה בה השיניים (השחקנים) יכולות לשחק. הרבה פעמים השיניים בריאות לחלוטין, אך יש חוסר איזון בין השיניים לחניכיים, וכל זה משפיע על החיוך שלנו. במקרים אחרים צחצוח אגרסיבי מדיי או חוסר שמירה על היגיינת החניכיים, פוגעים בחיוך שלנו. ניתוח פלסטי בחניכיים, מסייע באיזון מוחלט בין השינייים לחניכיים, למראה שיניים אסתטי, עם חיוך מושלם.

מתעניינים בניתוח פלסטי בחניכיים? השאירו פרטיכם עכשיו!

  בעיות בחניכיים שאנו פותרים בהכט סמייל:

  “חיוך חניכיים” – בקרב אנשים רבים כאשר הם מחייכים נוצר מצב של “עודף” חניכיים. לרוב מדובר באנשים בעלי שיניים קטנות, כך שהחניכיים שלהם מכסות את רוב השן. בהכט סמייל אנחנו יכולים להאריך את השיניים על ידי ניתוח חניכיים בלייזר ובכך ליצור איזון בפרופורציות בין השיניים והחניכיים בזמן החיוך. ניתוח חניכיים בלייזר הינו פעולה מהירה, בלי דם ובלי כאב פוסט אופרטיבי שעוזר לריפוי מהיר.

  “נסיגת חניכיים” – עקב צחצוח אגרסיבי ומהיר או חוסר היגיינה בחניכיים, החניכיים זזות ממקומן (עולות ויורדות) וכך נחשפים חלקים מהשורשים של השיניים. בנוסף מי שסובל מנסיגת חניכיים עלול לסבול גם רגישות ואי איזון בגודל השיניים. בהכט סמייל אנחנו פותרים את הבעיה באמצעות השתלת חניכיים בטכנולוגיה מתקדמת עם טכניקות לא חודרניות.

  ציפויי שיניים- הכט סמייל

  לקוחות מספרים עלינו:

  Hecht smile

  ד״ר אילן הכט וד״ר ניקול הכט,
  דבר ראשון, המון תודה לשניכם על הטיפול המסור והתוצאה הסופית המדהימה, שהותירה אותנו פעורי פה, תרתי משמע, אך לא רק.
  מצאנו לנכון להודות לכם גם על הסובלנות, ההסברים המקיפים שהענקתם לנו טרם תחילת הטיפול, כשכל אותה עת עומד אל מול עיניכם טובת המטופל בלבד.
  עוד נבקש לשבח את המקצועיות הרפואית כמו גם עומק החשיבה שגילתם בניסיון למצוא אפשרויות נוספות כפתרון לבעיה.
  לא נותר לנו אלא לאחל לשניכם הצלחה רבה ובכוונתנו להמליץ עליכם בחום רב.
  אנו מודים לכם מאד וחותמים,

  בכבוד רב,
  משפחת שרמן

  הגעתי להכט סמייל בזכות “השגחת פרטית” כשלקחתי את הבת שלי לרופא עור (צמוד למרפאה שלכם). כבר מספר ימים חיפשתי רופא שיניים אסתטי שיוכל להחזיר לי את החיוך אחרי חבלה ושבר של שן קדמית. מהרגע הראשון שנכנסתי השירות היה יוצאת מן הכלל, הסבירו לי את כל התהליך, ביצעו בדיקה מעמיקה ולכן הרגשתי בידיים טובות, ד“ר הכט הוא רופא מאוד מקצועי עם ידע רחב בתחום האסתטיקה ובנה לי שן מושלמת, אפילו יותר טובה מלפני השבר!!

  רבקה

  הגעתי למרפאה לאחר בדיקה וסקר שוק מעמיק. הגעתי לאדם מקסים אבל הכי חשוב מקצועי וסובלני, שהסביר לי את כל נושא ההלבנה. אני רק בחצי הדרך והתוצאה מדהימה, שיניים לבנות כמו שלג. ממש שמחה שפגשתי בכם אנשים יקרים.

  ממליצה בחום,
  חני

  גלריית תמונות

  נגישות
  יצירת קשר
  close slider

   צרו עמנו קשר