ניתוח פלסטי בחניכיים

ניתוח פלסטי בחניכיים

החניכיים שלנו הם הבמה בה השיניים (השחקנים) יכולות לשחק. הרבה פעמים השיניים בריאות לחלוטין, אך יש חוסר איזון בין השיניים לחניכיים, וכל זה משפיע על החיוך שלנו. במקרים אחרים צחצוח אגרסיבי מדיי או חוסר שמירה על היגיינת החניכיים, פוגעים בחיוך שלנו. ניתוח פלסטי בחניכיים, מסייע באיזון מוחלט בין השינייים לחניכיים, למראה שיניים אסתטי, עם חיוך מושלם.

מתעניינים בניתוח פלסטי בחניכיים? השאירו פרטיכם עכשיו!

בעיות בחניכיים שאנו פותרים בהכט סמייל:

"חיוך חניכיים" – בקרב אנשים רבים כאשר הם מחייכים נוצר מצב של "עודף" חניכיים. לרוב מדובר באנשים בעלי שיניים קטנות, כך שהחניכיים שלהם מכסות את רוב השן. בהכט סמייל אנחנו יכולים להאריך את השיניים על ידי ניתוח חניכיים בלייזר ובכך ליצור איזון בפרופורציות בין השיניים והחניכיים בזמן החיוך. ניתוח חניכיים בלייזר הינו פעולה מהירה, בלי דם ובלי כאב פוסט אופרטיבי שעוזר לריפוי מהיר.

"נסיגת חניכיים" – עקב צחצוח אגרסיבי ומהיר או חוסר היגיינה בחניכיים, החניכיים זזות ממקומן (עולות ויורדות) וכך נחשפים חלקים מהשורשים של השיניים. בנוסף מי שסובל מנסיגת חניכיים עלול לסבול גם רגישות ואי איזון בגודל השיניים. בהכט סמייל אנחנו פותרים את הבעיה באמצעות השתלת חניכיים בטכנולוגיה מתקדמת עם טכניקות לא חודרניות.

tojen tipulim.005

הלקוחות שלנו:

testimonials

גלריית תמונות

נגישות
יצירת קשר
close slider
צרו עמנו קשר