שתלים דנטליים

שתלים דנטליים בשיניים

חיוך חסר שיניים יכול להשפיע על מידת הביטחון העצמי ולפגוע באיכות החיים. אנו בהכט סמייל שמנו לנו למטרה לספק לכם פתרון מקצועי ואיכותי: שתלים דנטליים.

השתלת שיניים או שתלים דנטליים הם התשובה המודרנית והטובה ביותר ברפואת השיניים לאנשים אשר איבדו את שיניהם הטבעיות (חלקן או כולן). בעזרת הטכנולוגיה מתקדמת אנחנו בהכט סמייל מתכננים את כל שלבי ההשתלה במחשב. עוד בטרם תחילת הטיפול אנו בוחנים את המקום המיועד עבור שתל לשן (במקום השן הפגועה שהוסרה) באמצעות סריקה דיגיטלית של הפה, על מנת להתאים את מיקום השתל בצורה מרבית ובכך למנוע סיבוכים, להגדיל משמעותית את אחוזי ההצלחה ולהעניק לך מראה טבעי, בריא ויכולת תפקוד מקסימלית.

מהו שתל דנטלי?

שתלים דנטליים מהווים תחליף במקרים של איבוד שיניים. השתל עצמו מחליף את שורש השן הטבעית ומשמש כבסיס עבור השן הקבועה. לרוב שתלים מיוצרים מטיטניום והם מוחדרים אל עצם הלסת בהליך כירורגי. לאחר הטיפול מתפתחים סביב השתל תאי עצם אשר מקבעים אותו במקומו, תהליך זה אורך כמה שבועות עד כמה חודשים. בתום התהליך השתל המשוחזר מתפקד ונראה כמו שן אמיתית ובאמצעותו אפשר לשחזר שיניים חסרות, לקבע תותבות ועוד.

היתרונות של שתלים דנטליים בשיניים

השתלה דנטלית מציעה יתרונות רבים עבור מטופלים, ביניהם:

  • השתלים אינם פוגעים בשיניים סמוכות
  • טכנולוגיה המונעת סיבוכים, כאב, תפרים ונפיחות
  • חזרה מידית לשגרה
  • ניסיון רב והצלחה מרובה של הטיפול
  • ביטול אי הנוחות של שיניים תותבות
  • השתלים מתפקדים ונראים כמו שיניים טבעיות

מתעניינים בשתלים דנטליים? השאירו פרטיכם עכשיו!

טיפולי שיניים אסטתיים- מרפאת.הכט סמייל

לאחר תהליך השתלת שיניים, השתלים הדנטליים זקוקים לזמן ריפוי במהלכו שתל השן נקלט בעצם (זמן הריפוי נע בין 3 ל-6 חודשים בהתאם למקרה). במקרים מסוימים ניתן יהיה לחבר את השיניים אל שתל עוד באותו יום של ההשתלה. זה יקבע בהתאם לאיכות וכמות העצם של המטופל. 

אין הגבלה לכמות השתלים שניתן לעשות בטיפול אחד. במידה ויש צורך למספר רב של שתלים בכל הפה ניתן לסיים זאת בטיפול אחד (עלול להשתנות בהתאם לאיכות העצם של המטופל).

שתלים דנטליים פרצו לעולם והביאו למהפכה ברפואת השיניים. בזכות שימוש במתכת אצילה אפשר כיום לשחזר שיניים אבודות (שנעקרו בעבר מסיבות שונות), מבלי לשנות שיניים טבעיות סמוכות. אצלנו בהכט סמייל אנחנו מבצעים את הניתוח וגם את החלק השיקומי. כל זאת עם הבטחה למיקום המושלם שיוביל לקבלת פה בריא וחיוך מדהים!

צרו עמנו קשר לתיאום פגישת ייעוץ במרפאה ללא עלות!

לקוחות מספרים עלינו:

Hecht smile

ד״ר אילן הכט וד״ר ניקול הכט,
דבר ראשון, המון תודה לשניכם על הטיפול המסור והתוצאה הסופית המדהימה, שהותירה אותנו פעורי פה, תרתי משמע, אך לא רק.
מצאנו לנכון להודות לכם גם על הסובלנות, ההסברים המקיפים שהענקתם לנו טרם תחילת הטיפול, כשכל אותה עת עומד אל מול עיניכם טובת המטופל בלבד.
עוד נבקש לשבח את המקצועיות הרפואית כמו גם עומק החשיבה שגילתם בניסיון למצוא אפשרויות נוספות כפתרון לבעיה.
לא נותר לנו אלא לאחל לשניכם הצלחה רבה ובכוונתנו להמליץ עליכם בחום רב.
אנו מודים לכם מאד וחותמים,

בכבוד רב,
משפחת שרמן

הגעתי להכט סמייל בזכות "השגחת פרטית" כשלקחתי את הבת שלי לרופא עור (צמוד למרפאה שלכם). כבר מספר ימים חיפשתי רופא שיניים אסתטי שיוכל להחזיר לי את החיוך אחרי חבלה ושבר של שן קדמית. מהרגע הראשון שנכנסתי השירות היה יוצאת מן הכלל, הסבירו לי את כל התהליך, ביצעו בדיקה מעמיקה ולכן הרגשתי בידיים טובות, ד“ר הכט הוא רופא מאוד מקצועי עם ידע רחב בתחום האסתטיקה ובנה לי שן מושלמת, אפילו יותר טובה מלפני השבר!!

רבקה

הגעתי למרפאה לאחר בדיקה וסקר שוק מעמיק. הגעתי לאדם מקסים אבל הכי חשוב מקצועי וסובלני, שהסביר לי את כל נושא ההלבנה. אני רק בחצי הדרך והתוצאה מדהימה, שיניים לבנות כמו שלג. ממש שמחה שפגשתי בכם אנשים יקרים.

ממליצה בחום,
חני

גלריית תמונות

למי מתאימה השתלה דנטלית?

השתלה דנטלית תהיה האפשרות הטובה ביותר במקרים של שיניים חסרות. ההשתלה הדנטלית מונעת את הצורך בהשחזת השיניים הסמוכות ובפגיעה בהן כתוצאה מכך. בנוסף אפשר לבחור באפשרות זו כאשר רוצים להחליף שיניים תותבות בשל אי נוחות בחלל הפה ועוד. יש להבין שלא תמיד אפשרות זו תהיה הראשונה שתיבחר על ידי הרופא, על המטופלים לעמוד בקריטריונים הנדרשים לטיפול, הן מבחינה פיזית והן מבחינה בריאותית.

אנו הכתובת שלכם בתחום שתלים דנטליים

במרפאת הכט סמייל עובדים עם מכשור וציוד מתקדמים וטכנולוגיה חדישה בתחום רפואת השיניים. בעזרת ביצוע הדמיות מחשב אנו יכולים לעזור לכם לדמות את התוצאה הסופית של הטיפול ובכך להשיג תוצאות טובות ומדויקות יותר ולהחליט האם זו הבחירה הנכונה עבורכם. הידע שלנו בתחום, לצד מקצועיות ארוכת שנים וגישה חדשה להשתלות שיניים על ידי שימוש בשתלים ממוחשבים, הם המאפיינים שהופכים את התהליך למהיר יותר, ומפחיתים משמעותית את הנפיחות והכאבים לאורך תהליך הריפוי.

לפרטים נוספים אודות שתלים דנטליים צרו עמנו קשר נשמח לעמוד לרשותכם.

נגישות
יצירת קשר
close slider
צרו עמנו קשר