ציפוי שיניים

ציפוי שיניים

ציפוי חרסינה לשיניים

ציפויים לשינויים עשויים משכבות דקות של חרסינה (כמו עדשות עיניים), המאפשרים לנו לשנות את הצורה, הגודל, המצב ואפילו עד רמה מסוימת את מיקום השיניים. ד״ר הכט מיטיב לתאר זאת כ"ציפורניים מלאכותיות"; שמדביקים בחלק החיצוני של השן משום שחרסינה לא סופגת פיגמנטים. לכן ציפוי החרסינה לשיניים עמידים מאד לכתמים של קפה, תה, יין אדום ושימוש טבק. הם נשארים בפה ונראים מעולה מהיום הראשון ולאורך זמן ארוך.

מתעניינים בציפויי חרסינה? השאירו פרטיכם עכשיו!

בעזרת ציפוי השיניים ניתן לפתור בעיות אסתטיות של צבע בשיניים. הם יכולים להסתיר את כתמי הצבע של השיניים ולהבהיר אותן בצורה מדהימה לזמן ארוך. אם יש לך הערכה עצמית נמוכה בשל החיוך שלך ובגלל מצב השיניים, ציפויים חדשים לשיניים מחרסינה, ייתנו לך חיוך חדש עם הרבה ביטחון. ציפוי השן גם יכול לשנות את הצורה של השיניים ועל הדרך לפתור בעיות של חוסר איזון בחיוך כמו מיקום לא נכון של השיניים, או צפיפות בשיניים בזמן קצר מאוד. (במקרים בהם המטופל לא רוצה לעבור תהליך של יישור שיניים).

בעיה נוספת שניתן לפתור בעזרת הציפויים היא בעיית שחיקת שיניים בה השיניים מתקצרות עקב השחיקה, ארוזיה או אברציה. ציפויי חרסינה יכולים אפילו לפתור בעיות של שבירת שיניים עקב חבלה.

התהליך של ציפוי חרסינה מתחיל בשיחת ייעוץ עם ד״ר הכט במהלכה הוא יוצר עיצוב דיגיטלי שהמטופל יכול לראות ולהתרשם. לאחר אישור הלקוח, שולחים לביצוע והכנה במעבדות של טכנאי השיניים הטובים והמוכרים ביותר בעולם (ספרד, איטליה, ברזיל, ארצות הברית).

לאחר הדבקת הציפויים תהיה תקופת הסתגלות קצרה כפי שמסתגלים לשיניים חדשות. זה בסדר לצחצח, להעביר חוט דנטלי ולאכול כרגיל.

tojen tipulim.002

הכינו את החיוך שלכם לפסח הקרוב! 

מחיר מיוחד על ציפויים לכבוד פסח עד 15/04/2019
 
מחיר הטיפול תלוי במורכבות הטיפול+החומר שממנו עשוי הציפוי

צרו עמנו קשר כדי לקבוע תור לייעוץ ללא עלות במרפאה!

לקוחות מספרים עלינו:

testimonials

גלריית תמונות

נגישות
יצירת קשר
close slider
צרו עמנו קשר