ציפוי שיניים

ציפוי חרסינה לשיניים

כולנו חולמים על חיוך כמו של המפורסמים החושף שיניים יפות, ישרות ולבנות. אם אתם נמנעים מלחייך כתוצאה משיניים שבורות, מוכתמות, פגומות או בעלות מנח לא טוב, פנו אלינו בהכט סמייל ונשמח לעזור לכם להגשים את החלום!

זה לא סוד, שיניים פגומות או שבורות עשויות לפגוע בשגרת החיים, באיכותם וגם בביטחון העצמי. לכן טיפולים כמו ציפוי שיניים הם בגדר בשורה למטופלים מסוגים שונים. בעזרת ציפוי שיניים תוכלו לזכות לחיוך המושלם עליו תמיד חלמתם, ביעילות ובמהירות.

מהו ציפוי חרסינה?

במקרים של רווחים בשיניים, כאשר הלבנת שיניים לא עובדת ורוצים חיוך גדול עם שיניים לבנות, כאשר ישנם שברים בשיניים או פגמים, וכאשר הכתמים על השן מסרבים להיעלם, יש פתרון: ציפוי שיניים. כיום ישנה טכנולוגיה מתקדמת בתחום אשר מאפשרת לעבור את הטיפול ללא הרדמה, השחזה, כאבים או אי נוחות. ציפויי שיניים הנם מאוד דקים ולכן ניתן להדביק אותם על השיניים בדיוק כמו שהם.

ציפויים לשיניים

הציפויים עשויים משכבות דקות של חרסינה (כמו עדשות עיניים), המאפשרים לנו לשנות את הצורה, הגודל, המצב ואפילו עד רמה מסוימת את מיקום השיניים. ד״ר הכט מיטיב לתאר זאת כ”ציפורניים מלאכותיות”; שמדביקים בחלק החיצוני של השן משום שחרסינה לא סופגת פיגמנטים. לכן ציפויי החרסינה לשיניים עמידים מאד לכתמים של קפה, תה, יין אדום ושימוש טבק. הם נשארים בפה ונראים מעולה מהיום הראשון ולאורך זמן ארוך.

מתעניינים בציפויי חרסינה? השאירו פרטיכם עכשיו!

  בעזרת ציפוי השיניים ניתן לפתור בעיות אסתטיות של צבע בשיניים. הם יכולים להסתיר את כתמי הצבע של השיניים ולהבהיר אותן בצורה מדהימה לזמן ארוך. אם יש לך הערכה עצמית נמוכה בשל החיוך שלך ובגלל מצב השיניים, ציפויים חדשים לשיניים מחרסינה, ייתנו לך חיוך חדש עם הרבה ביטחון. ציפוי השן גם יכול לשנות את הצורה של השיניים ועל הדרך לפתור בעיות של חוסר איזון בחיוך כמו מיקום לא נכון של השיניים, או צפיפות בשיניים בזמן קצר מאוד. (במקרים בהם המטופל לא רוצה לעבור תהליך של יישור שיניים).

  בעיה נוספת שניתן לפתור בעזרת הציפויים היא בעיית שחיקת שיניים בה השיניים מתקצרות עקב השחיקה, ארוזיה או אברציה. ציפויי חרסינה יכולים אפילו לפתור בעיות של שבירת שיניים עקב חבלה.

  התהליך של ציפוי חרסינה מתחיל בשיחת ייעוץ עם ד״ר הכט במהלכה הוא יוצר עיצוב דיגיטלי שהמטופל יכול לראות ולהתרשם. לאחר אישור הלקוח, שולחים לביצוע והכנה במעבדות של טכנאי השיניים הטובים והמוכרים ביותר בעולם (ספרד, איטליה, ברזיל, ארצות הברית).

  לאחר הדבקת הציפויים תהיה תקופת הסתגלות קצרה כפי שמסתגלים לשיניים חדשות. זה בסדר לצחצח, להעביר חוט דנטלי ולאכול כרגיל.

  ציפויי חרסינה לשיניים- הכט סמייל

  צרו עמנו קשר כדי לקבוע תור לייעוץ!

  ציפוי שיניים

  לקוחות מספרים עלינו:

  המלצות

  ד״ר אילן הכט וד״ר ניקול הכט,
  דבר ראשון, המון תודה לשניכם על הטיפול המסור והתוצאה הסופית המדהימה, שהותירה אותנו פעורי פה, תרתי משמע, אך לא רק.
  מצאנו לנכון להודות לכם גם על הסובלנות, ההסברים המקיפים שהענקתם לנו טרם תחילת הטיפול, כשכל אותה עת עומד אל מול עיניכם טובת המטופל בלבד.
  עוד נבקש לשבח את המקצועיות הרפואית כמו גם עומק החשיבה שגילתם בניסיון למצוא אפשרויות נוספות כפתרון לבעיה.
  לא נותר לנו אלא לאחל לשניכם הצלחה רבה ובכוונתנו להמליץ עליכם בחום רב.
  אנו מודים לכם מאד וחותמים,

  בכבוד רב,
  משפחת שרמן

  הגעתי להכט סמייל בזכות “השגחת פרטית” כשלקחתי את הבת שלי לרופא עור (צמוד למרפאה שלכם). כבר מספר ימים חיפשתי רופא שיניים אסתטי שיוכל להחזיר לי את החיוך אחרי חבלה ושבר של שן קדמית. מהרגע הראשון שנכנסתי השירות היה יוצאת מן הכלל, הסבירו לי את כל התהליך, ביצעו בדיקה מעמיקה ולכן הרגשתי בידיים טובות, ד“ר הכט הוא רופא מאוד מקצועי עם ידע רחב בתחום האסתטיקה ובנה לי שן מושלמת, אפילו יותר טובה מלפני השבר!!

  רבקה

  הגעתי למרפאה לאחר בדיקה וסקר שוק מעמיק. הגעתי לאדם מקסים אבל הכי חשוב מקצועי וסובלני, שהסביר לי את כל נושא ההלבנה. אני רק בחצי הדרך והתוצאה מדהימה, שיניים לבנות כמו שלג. ממש שמחה שפגשתי בכם אנשים יקרים.

  ממליצה בחום,
  חני

  גלריית תמונות

  מה כולל תהליך ציפוי שיניים?

  ציפויי שיניים מכינים במעבדה ולכן השלב הראשון בדרך הוא לקיחת מידות. את המידות שולחים למעבדה ושם מכינים שחזורים זמניים בו במקום, בשחזורים הזמניים נעשה שימוש עד שמגיעים השחזורים הקבועים. מהמעבדה הם מגיעים למרפאה ושם נבדקת מידת התאמתם לשן. לאחר מכן הם מודבקים על השן. ישנם מקרים בהם השן תעבור השחזה טרם הדבקת ציפוי שיניים, במקרים אחרים הציפוי יודבק על השן ללא השחזה, בהתאם להחלטת הרופא.

  האם טיפול ציפוי שיניים פוגע בשן?

  בשיטות המסורתיות טיפולי ציפויי שיניים דורשים להשחיז את השן, כלומר להסיר מעט חומר שן על מנת להגיע לקווי המתאר הרצויים. הפגיעה בחומר השן היא מינימלית, שכן היא מבוצעת רק בצדדים החיצוניים של השן. יש לציין שכיום ישנן טכנולוגיות מתקדמות שאף מייתרות את ההשחזה. כמובן שחשובה מומחיות כאשר רוצים תוצאות טובות שמתעלות על כל הציפיות.

  בהכט סמייל אנו מתמחים באסתטיקת שיניים ופה. על ידי שימוש במכשור חדיש וידע מתקדם בתחום רפואת השיניים אנו נוכל להגיע לתוצאות המקצועיות ביותר. לפרטים נוספים אודות ציפויי שיניים או לתיאום תור צרו עמנו קשר, נשמח לעמוד לשירותכם.

  ציפוי שיניים - שאלות ותשובות

  לחיוך שלנו יש השפעה רבה על מידת הביטחון העצמי, והוא עוזר לנו בדרכים רבות. כיום ישנם טיפולים רבים אשר כל מטרתם היא לעזור לנו להשיג את החיוך המושלם, והם מבוססים על טכנולוגיות מתקדמות, מכשור חדשני וידע מקצועי של מומחים לתחום. אחד מטיפולים אלו נקרא ציפוי שיניים. מהו ציפוי שיניים? במה הטיפול כרוך? למי הוא מתאים? ומה צריכה להיות הכשרתו של הרופא המבצע? אנו כאן כדי לענות לכם על כל השאלות החשובות. 

  לאיזו הכשרה זקוקים הרופאים על מנת לבצע טיפולי ציפוי שיניים?

  כל רופא שיניים יכול לבצע טיפול ציפוי שיניים, ההבדל יבוא לידי ביטוי במבחן התוצאה. ציפוי שיניים זהו טיפול שיקומי אסתטי הדורש מיומנויות גדולה החל בעיצוב החיוך, דרך האנטומיה של השיניים ועד בחירת החומרים המתאימים לפי המקרה (כל מקרה לגופו). והכל תוך הבנה עמוקה והתייחסות לפונקציות הפה (לעיסה והמנשך של המטופל) על מנת שהציפויים יישארו בפה לאורך זמן.

  באילו מקרים נבצע ציפוי שיניים?

  ציפוי שיניים זהו טיפול אסתטי ולכן הוא מוגדר כטיפול אלקטיבי (לא לשיפור התפקוד אלא לשיפור הנראות של הפה). כל מטופל ששואף לשפר את מראה הפה והשיניים, כמו גם את מראה החיוך, יהיה מועמד מתאים לטיפול.

  איך נדע איזה סוג של ציפוי שיניים מתאים לנו?

  טיפול ציפוי שיניים יותאם למטופל לאחר בדיקה מעמיקה של מצב פיו. הרופא יבנה תכנית טיפול מותאמת אישית וגם יחליט מה יהיו החומרים המתאימים.

  האם ציפוי שיניים מתאים למטרה אסתטית?

  כן.

  מה ההבדל בין ציפוי ישיר לציפוי לא ישיר?

  ציפוי ישיר זהו טיפול המבוצע על ידי חומר שנקרא קומפוזיט, כאשר הרופא מבצע אותו במרפאה ישירות על השן. ציפוי לא ישיר כולל הזמנת ציפוי חרסינה מהמעבדה של טכנאי אומן והדבקת הציפוי על השיניים.

  האם אפשר ליישר את השיניים תוך שבועיים על יד טיפול של ציפויים?

  אנשים רבים עם שיניים עקומות מעדיפים ליישר את השיניים על יד ציפויים במקום הטיפול המסורתי. ההבדל הוא שטיפול יישור על ידי ציפוי כרוך בהשחזה ושיוף של השן בצורה אגרסיבית, זאת כדי להשיג את המראה של שיניים ישרות באמצעות הציפוי.

  איך מתכוננים לקראת טיפול ציפוי שיניים?

  משום שמדובר בשינוי דרמטי, חשוב לפני כן לבצע הדמיה ולראות את השינוי הצפוי כדי להיות כמה שיותר מוכנים אליו לפני שמבצעים את הטיפול. על ידי הדמיה, המטופל כבר מוכן לתוצאה בלי הפתעות מיותרות.

  כיצד נשמור על הציפוי שלנו לאורך השנים?

  לאחר ציפוי שיניים יש לשים סד לילה בזמן השינה ולהקפיד על תזונה ואכילה נכונה. כמו כן יש להגיע פעם בשנה לביקורת אצל הרופא המטפל.

  כל כמה זמן יש להחליף את ציפוי השיניים שלנו?

  התשובה מאוד תלויה באיכות השמירה על הציפוי הקיים. במידה והמטופל אינו ממלא אחר ההנחיות של שינה עם סד הלילה ועל האופן שבו אוכל, הוא מסתכן בכך שיעבור פרק זמן קצר ביותר עד לטיפול הבא (בין שנה לשלוש שנים). לעומת זאת, מטופלים שכן מקפידים על ההנחיות, ישנים עם סד לילה ומקפידים על האופן שבו אוכלים ייהנו מעמידות גבוהה יותר של הציפוי ומפרק זמן ארוך יותר בין טיפול לטיפול (בין חמש לעשר שנים).

  מהם היתרונות והחסרונות של ציפוי שיניים?

  היתרונות:

  • שיפור משמעותי של החיוך
  • שיניים לבנות לאורך השנים (הציפויים לא מחליפים צבע כמו השיניים שלנו)

  החסרונות:

  • הצורך בשיוף השיניים לפני הציפוי
  • מחיר יקר יחסית
  • הצורך לבצע את הטיפול מספר פעמים לאורך השנים

  איך מתאימים את צבע הציפוי שיתאים לשיניים שלנו?

  יחד עם הטכנאי שהוא הגורם המבצע של הציפויים, בנינו פרוטוקול מיוחד כדי לבחור את הצבע המתאים ביותר להשגת המראה טבעי.

  אילו בעיות יכולות לצוץ לאחר טיפול ציפוי שיניים?

  ישנם כמה סיכונים אפשריים ביניהם: שברים בציפויים, או הדבקה מחודשת בשל ציפוי שנפל.

  האם ציפויי שיניים עמידים לכתמים?

  כן. זאת מכיוון שהציפויים מיוצרים מחרסינה וחרסינה לא סופגת פיגמנטים לאורך הזמן.

  מהם סיכויי ההצלחה של טיפול ציפוי שיניים?

  לפי מחקרים רבים יש מעל ל- 95% סיכויי הצלחה לטיפולי הציפוי, זאת כל עוד שומרים על כל ההנחיות שצוינו לעיל לאורך 10 שנים.

  כדי להבין אם ציפוי שיניים זהו הטיפול הנכון במקרה שלכם, מומלץ לפנות לרופא שיניים בתחום שיקום הפה, ולקבל את חוות דעתו המקצועית.

  יצירת קשר
  close slider

   צרו עמנו קשר

   נגישות