טיפולי שיניים אסתטיים

שתלים דנטליים

pagina tipulim.003

שתלים דנטליים בשיניים, הינם התשובה המודרנית ברפואת השיניים, לאנשים אשר איבדו את שיניהם הטבעיות. שתל דנטלי הוא הפתרון לכל הסובלים מהבעיה, להמשיך לתפקד בפה בריא ואסתטי.

ציפוי חרסינה לשיניים

pagina tipulim.002

ציפוי שיניים עשוי משכבות דקות של חרסינה (כמו עדשות עיניים), המאפשר לנו לשנות את הצורה, הגודל, המצב ואפילו עד רמה מסוימת את מיקום השיניים.

יישור שיניים שקוף – אינויזליין

ישור שיניים שקוף

אינויזילין או גשר שקוף הם טיפול מצוין לאנשים שרוצים ליישר את שיניים בלי להתפשר באסתטיקה. לפעמים הפתרון ה"רגיל"  יכול לגרום לנו ליותר מבוכה משיניים שאינן ישרות, במיוחד אם עברנו את גיל הנעורים.

הלבנת שיניים

pagina tipulim.001

השיניים שלכם כבר לא לבנות כמו פעם? שיניים לבנות נותנות לנו מראה של בריאות והצלחה.
לפעמים כדי לשפר את החיוך, כל מה שצריך זה רק להלבין אותן!

כתרים בשיניים בעיצוב דיגיטלי

pagina tipulim.006

המטרה של הכתר היא להגן על שן שעברה טראומה כמו: שבר, אובדן של חלק מהשן עקב עששת או לאחר טיפול שורש. בהכט סמייל יש לנו גישה דיגיטלית לתהליך יצירת הכתרים.

ניתוחים פלסטיים בחניכיים

pagina tipulim.004

ניתוח חניכיים הכרחי ליצירת איזון בין השיניים לחניכיים. ניתוח פלסטי בחניכיים מתבצע לא פעם בשל גורמים אסתטיים וקוסמטיים, גם אם מדובר בשיניים בריאות לחלוטין.

הדמיות שיניים

pagina tipulim.005

הדמיית שיניים מוחלטת לפני התחלת טיפול אסתטי בשיניים – כל יצירת אומנות, מתחילה מתכנית התחלתית. ברגע שתחליטו לשנות את החיוך שלכם, תוכלו לעשות זאת באמצעות תוכנית 'לפני אחרי' לעיצוב חיוך מושלם, שמתבצעת בשיתוף פעולה בין המטופל לד"ר הכט.

נגישות
יצירת קשר
close slider
צרו עמנו קשר