טיפולי שיניים אסתטיים

שתלים דנטליים

טיפולי אסתטיקה דנטליים- הכט סמייל

שתלים דנטליים בשיניים, הינם התשובה המודרנית ברפואת השיניים, לאנשים אשר איבדו את שיניהם הטבעיות. שתל דנטלי הוא הפתרון לכל הסובלים מהבעיה, להמשיך לתפקד בפה בריא ואסתטי.

ציפוי חרסינה לשיניים

ציפויים לשיניים- מרפאת הכט סמייל

ציפוי שיניים עשוי משכבות דקות של חרסינה (כמו עדשות עיניים), המאפשר לנו לשנות את הצורה, הגודל, המצב ואפילו עד רמה מסוימת את מיקום השיניים.

יישור שיניים שקוף – אינויזליין

ישור שיניים שקוף- הכט סמייל

אינויזילין או גשר שקוף הם טיפול מצוין לאנשים שרוצים ליישר את שיניים בלי להתפשר באסתטיקה. לפעמים הפתרון ה”רגיל”  יכול לגרום לנו ליותר מבוכה משיניים שאינן ישרות, במיוחד אם עברנו את גיל הנעורים.

הלבנת שיניים

טיפולי שיניים אסתטיים- הכט סמייל

השיניים שלכם כבר לא לבנות כמו פעם? שיניים לבנות נותנות לנו מראה של בריאות והצלחה.
לפעמים כדי לשפר את החיוך, כל מה שצריך זה רק להלבין אותן!

כתרים בשיניים בעיצוב דיגיטלי

טיפולי שיניים אסתטיים- הכט סמייל

המטרה של הכתר היא להגן על שן שעברה טראומה כמו: שבר, אובדן של חלק מהשן עקב עששת או לאחר טיפול שורש. בהכט סמייל יש לנו גישה דיגיטלית לתהליך יצירת הכתרים.

ניתוחים פלסטיים בחניכיים

טיפולי שיניים אסתטיים- הכט סמייל

ניתוח חניכיים הכרחי ליצירת איזון בין השיניים לחניכיים. ניתוח פלסטי בחניכיים מתבצע לא פעם בשל גורמים אסתטיים וקוסמטיים, גם אם מדובר בשיניים בריאות לחלוטין.

הדמיות שיניים

טיפולי שיניים אסתטיים- הכט סמייל

הדמיית שיניים מוחלטת לפני התחלת טיפול אסתטי בשיניים – כל יצירת אומנות, מתחילה מתכנית התחלתית. ברגע שתחליטו לשנות את החיוך שלכם, תוכלו לעשות זאת באמצעות תוכנית ‘לפני אחרי’ לעיצוב חיוך מושלם, שמתבצעת בשיתוף פעולה בין המטופל לד”ר הכט.

יצירת קשר
close slider

    צרו עמנו קשר

    נגישות