גשר שיניים בלתי נראה של אינויזליין

אף פעם לא מאוחר מדי! אחד מהמשפטים השגורים בפינו והוא נכון לגבי נושאים שונים ומגוונים, המשפט נכון בכל עת ולכל מצב על אחת כמה וכמה אם מדובר על בריאות הגוף שלנו ולמראה שלנו. אף פעם לא מאוחר מדי לטפל בעצמנו אם מדובר בהיבט האסתטי וכמובן בפן הרפואי, הרי כל אחד רוצה להיות ולהרגיש בריא ולהראות טוב לפחות בעיניו. אך נכון, לעתים אנחנו נמנעים לטפל בעצמו בשל אי נעימות כזו או אחרת, אבל כיום ישנן פתרונות כמעט לכל מצב.

לדוגמה יישור שיניים, מי לא רוצה חיוך מושלם, ״חיוך מיליון דולר״? כולם רוצים שיניים ישרות ואסתטיות, אבל לעתים אנו נמנעים לטפל בעצמנו בשל סוגיות שונות, כמו מה יגידו? בגיל הזה? וכן הלאה.. ובכן, ישנן פתרונות, בדרך כלל נלך למרפאת שיניים ובעזרת אורתודונטיה ניישר את השיניים, אבל פה לעתים יכולה לצוץ אי נעימות מבחינה ויזואלית, בדרך כלל יישור שיניים כרוך בגשר וגומיות וכיוצ״ב, לא עוד! כיום ישנו תהליך יישור שיניים בלי גשר, שקוף בשיטת אינויזליין שמציעה סדים שקופים, כך שתוכלו להיות פעילים וללא דאגות או מבוכות מיותרות.

יישור שיניים

הטכנולוגיה מתקדמת בכל תחום שהוא, הקדמה מתדפקת על דלתנו ויישור שיניים שקוף אינויזליין הוא אחד מהתחומים שמקבלים את המודרנה בזרועות פתוחות. מדובר בשיטה הכוללת מערכת סדים שקופים לשיניים המתוכננים באופן מדויק ע״י מחשב, החומר הינו פלסטיק חצי נוקשה. כאשר תשתמשו ביום, יום בסד, תוכלו להזיז את השיניים למצב הרצוי ולהתעסק בפעילויות יום יומיות ללא קושי. יישור שיניים שקוף אינויזליין, מאפשר גם לשמור על היגיינת הפה בכך שבעת הארוחה ו/או צחצוח השיניים, המטופל יוציא את הסד וכך יוכל לנקות את השיניים ולשמור עליהן נקיות, לחלופין מהגשר והגומיות שאמנם עושות את העבודה, אך פחות אסתטיות והיגייניות. כדי הטיפול יעבוד כמו שצריך, כמו כל טיפול, תצטרכו להישמע להוראות של ד’ר הכט בטיפול, המטופל יידרש להשתמש בסד 22 שעות ביממה, כאמור בזמן האוכל והצחצוח ניצן להוציא את הסד.

לסיכום

יישור שיניים שקוף אינויזליין מציע חיוך מושלם, אסתטיקה מושלמת לחלל הפה, לעולם לא תצטרכו להתבייש בחיוך שלכם. התקדמו למאה ה-21 והתעוררו כל בוקר עם חיוך.

צרו עמנו קשר עוד היום, לטיפול יישור שיניים שקוף – אינויזליין, בלי גשר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

יצירת קשר
close slider

    צרו עמנו קשר

    נגישות