השתלות שיניים בעידן המודרני

כמו בתחומים רפואיים וטכנולוגיים רבים, גם בתחום השתלות השיניים, ישראל נחשבת למעצמה עולמית. למעשה, בישראל נרשם שיעור ההשתלות הגבוה ביותר בעולם ביחס לכמות האוכלוסייה. לא מדובר בנתון מקרי. שתלים דנטליים חוללו מהפכה בתחום רפואת השיניים ומהווים פתרון פשוט, אסתטי ומידי, עם מעט מאוד אפשרויות לסיבוכים. על פי מחקרים בישראל, אחוזי ההצלחה של טיפולי השתלות הדנטליות נעים בין 90 ל-96 אחוזים – שיעור עצום שמציב את השתלים בתור הטיפול המועדף במקרה של אבדן שיניים.

השתלים הדנטליים יצרו עידן חדש בעולם רפואת השיניים. גם אבדן של שן אחת משפיע על היכולת לנגוס, ללעוס, ולטחון מזון, לדבר ולהתבטא וכמובן על הביטחון העצמי ועל המראה האסתטי. עד כניסתם של השתלים הדנטליים מסוגים שונים לשוק, שיקום הפה היה מתבצע על פי רוב באמצעות תותבות נשלפות. התותבות הנשלפות אולי הצליחו לשפר במעט את המראה האסתטי, אך יכולת הלעיסה הייתה נמוכה באופן משמעותי, כמו גם היציבות והאחיזה. היום, שיקום קבוע של הפה על גבי שתלים, מאפשר תיקון של אבדן שן אחת או יותר. כך ניתן למלא את החסר מבלי לשנות את מבנה השיניים הסמוכות.

יתרונות השתלים הדנטליים על פני שיטות אחרות:

שתלים הם בדרך כלל חזקים ועמידים יותר מכל אפשרות שיקום אחרת. מדובר בפתרון קבוע, שכן תוחלת חייהם של השתלים עומדת בדרך כלל על עשר שנים. יתרון נוסף ומשמעותי הוא הגמישות שהם מספקים. בשל העובדה שניתן להשתיל החל משן אחת ועד קשת שלמה, ניתן להשתמש בשתלים בשילוב עם תהליכי שיקום אחרים. כך למשל, כדי להרכיב שיניים תותבות יש להשחיז את השיניים הסמוכות כדי להרכיב כתר. השתל יכול לתמוך בכתר ולהוביל לתוצאות טובות יותר.

בזכות ההתפתחות בתחום, שתלי שיניים נראים טבעיים ביותר. למעשה, עם שתלים מודרניים כמעט ולא ניתן להבדיל בין השתל לבין השן הטבעית. זאת, בין היתר, בזכות החיבור המבני של השתל המודרני עם העצם עצמה. את ההשתלה עצמה בדרך כלל ניתן להשלים במפגש אחד. יחד עם זאת, במקרים רבים יידרשו הליכים רבים קודם לכן, כמו הרמת סינוס, כדי לאפשר את החדרת השתלים בצורה בטוחה ואיכותית.

חשוב לדעת כי רופא שיניים לא זקוק לרישיון מיוחד כדי להתקין שתלים. לכן, חשוב ללכת למרפאה אמינה ואיכותית, ד’’ר ניקול הכט התמחתה בברזיל בתוכנית השתלות שיניים ושיקום הפה באוניברסיטת ברזיל, לכן אתם בידיים הטובות ביותר. מחפשים השתלות שיניים בתל אביב? אנחנו הכט סמייל, מרפאת בוטיק המתמחה ברפואת שיניים אסתטית. אנחנו משתמשים בטכנולוגיה המתקדמת ביותר והמטרה שלנו היא אחת: ליצור עבורכם את החיוך הבריא והיפה שתמיד חלמתם עליו. כשמדובר על השתלת שיניים בתל אביב, אנחנו גאים להיות בין המרפאות המובילות בעיר ובארץ בכלל, בתחום ההשתלות. פנו אלינו עוד היום לקביעת תור.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

יצירת קשר
close slider

    צרו עמנו קשר

    נגישות