השלמת רווח בשיניים

מביטים במראה וחשים חוסר נוחות כאשר אתם רואים את הרווח שנפער עם השנים בין השיניים? סובלים משיניים קדמיות לא אסתטיות? לא מחייכים בזמן תמונות? תתפלאו לגלות, ניתן לסגור את הרווח הזה, ללא כאב ומאוד מהר באמצעות חומרים מלאכותיים הגורמים לשיניים משני צדי הרווח להתחבר בזמן שמשפרים את הפרופורציות של החיוך בכל זאת בלי לגרום נזק לשיניים. במידה שהשיניים עם פרופורציות נכונות ניתן לסגור את הרווחים באמצעות טיפולים מיוחדים הלוחצים על השיניים וסוגרים את הרווח.

כמה זה יקח עד שהרווח יסגר?

“כמה זמן לוקח לסגור רווח בשיניים?”, תשאלו את עצמכם. האם מדובר בימים, בחודשים אולי בשנים? הדבר תלוי כמובן בגודל הרווח בין השיניים, הפרופורציות של כל שן ושן, גיל המטופל ובדרך שבה בחרתם לבצע את הטיפול. לאחר יעוץ מקיף עם ד’ר הכט, תוכלו לבחור בדרך המתאימה ביותר למבנה הפה שלכם, ולקבל מספר חלופות אפשרויות לטיפולים ארוכי טווח או לטיפולים מהירים יותר. באילו טיפולים מדובר?

טיפולים אורתודנטיים לסגירת הרווח

השלמת רווח בשיניים באמצעות אורתודנטיה, עושה שימוש בקשתיות, שלא יכולות להיות נראות לעין כי הם שקופות. בדומה להזזת שיניים בולטות (שנעשה לרוב בגיל הנעורים באמצעות מתקן המכונה בשפה עממית “גשר”), כך גם השיניים אשר ביניהם נפער רווח יכולות לזוז זו לצד זו. ככל שמשתמשים יותר זמן בסמכים אלה, כך הזמן שלוקח לסגור את הרווח מתקצר. אך עם זאת קיימת גם שיטה נוספת, מהירה יותר באמצעות ציפוי שן, לרוב בלי לגרום נזק לשן.

טיפולים אסתטיים להרחבת השיניים

למי שלא רוצה לעמוד בחוסר הנוחות של טיפולי האורתודנטיה, המסדרים את הרווח בשיניים לאורך זמן, באמצעות הזזה של השן, קיימות חלופות נוספות. ציפוי חרסינה לשיניים, הגורם לשן להתרחב בחלקי מילימטרים ספורים, יסגור את הרווח בין השיניים, ויצור מראה טבעי בתוך זמן קצר בלבד. מעבר לכ, הציפוי יוצר מראה של שן גדולה יותר שישפר את החיוך שלכם.

איזה פתרון עדיף?

המתלבטים, איזה פתרון עדיף להשלמת רווח בשיניים קדמיות עליונות, מקבלים יעוץ מקיף מד’ר הכט. לכל אדם מבנה שיניים שונה, וכל אחת מהדרכים מתאימה יותר למטופלים עם רווח גדול או קטן יותר בשיניים. לכן, לפני שאתם מחליטים על דרך עדיפה אחת – הגיעו אלינו לפגישת יעוץ מקיפה, בה תוכלו ללמוד על מיטב הדרכים לסגירת הרווח בין השיניים.

מה מייחד את הטיפולים במרפאת הכט סמייל?

המרפאה, הכוללת ציוד חדשני, ומשרתת את תושבי המרכז, ממוקמת בקניון רמת אביב. צוות המרפאה המנוסה, בהנהלת ד”ר אילן הכט שעלה לארץ, לאחר סיום בהצטיינות באוניברסיטה ניו יורק בארה”ב, תוכנית ברפואת שיניים אסתטית ומחלות החניכיים (פריודונטיה). ד’ר הכט עובד עם טכניקות המתקדמות ביותר לרפואת שיניים, מציע טיפולי שיניים בסגנון חדיש ומודרני. עוד לפני הטיפולים, הצוות יצור הדמייה של התוצאה הסופית לאחר הטיפול – וכך תוכלו לדעת בדיוק כיצד יראה החיוך שלכם זמן קצר לאחר שתסיימו את הטיפולים השונים.

כעת, הגיע תורכם ליהנות מטיפול שיניים בסטנדרט אחר. לתיאום תור התקשרו למרפאת “הכט סמייל”.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

יצירת קשר
close slider

    צרו עמנו קשר

    נגישות