המלצות

להלן כמה המלצות מאת מטופלינו:

ברור, לפני הטיפול הייתי בקושי מחייכת, מאוד מודעת לכך שהשיניים שלי לא נראות איך שאני רוצה. הפריע לי גם באוכל וגם בכלל בהרגשה של איך שאני יוצאת לעולם. בעיני שיניים זה דבר סופר משמעותי אני באופן אישי שופטת אנשים לפי איך שהשיניים שלהם נראות. ואנשים שהשיניים שלהם לא נראות טוב אני לא יוצאת איתם , לא עושה איתם עסקים, לא עושה איתם כלום. מאוד משמעותי איך השיניים של אדם נראות בעיני וזאת הסיבה שהטיפול יישור שיניים השקוף של ד”ר הכט הוא כל כך יעיל ונוח, טיפול שאפשר לעשות בכל גיל.

איך היתה החויה?

ההיה ממש כיף, זה מוזר להגיד על רופא שיניים כיף אבל יש הרגשה מאוד נעימה מאוד מקצועית שעושים את זה מכל הלב לא מחפשים לגמור וללכת אלא לעשות דברים בצורה איכותית והרגשה נעימה, אחלה ממליצה בחום.

זה ענה על הציפיות שלך?

כן, הגעתי במצב כל כך קשה שכל דבר היה יכול להיות בשבילי שיפור אבל באמת שיניים לבנות ויפות כמו שתמיד הייתי רואה אצל כוכבות קולנוע היה בשבילי סוג של חלום, אני מאוד שמחה שהגשמתי אותו בשביל עצמי.

סיגל

מהרגע הראשון הרגשתי שאני רוצה שד״ר הכט יטפל בי. הרגשתי מקצועיות, אנושיות. המכשירים מצאו חן בעיני שהכל חדיש והכל נראה מאוד מתקדם וגם הרגשתי את זה בטיפול העדינות שלו.. הקשר אפילו האישי אלי שפחדתי וחששתי מהניתוחים וכל מה שצריך להיות. פשוט היה מושלם נהדר

הרגשתי מהתחלה שאני מתחברת אליו ושבא לי לתת את הפה בידיים שלו ואני מרוצה מאוד מאוד.

כן זה מושלם בעיני השיניים שלי יצאו מושש… בתוספת הניתוח חניכיים זה יצא מושלם זה נראה טבעי אני מאוד מרוצה, ממש.

סיגל

תודה רבה לך על הטיפול המסור, האכפתי ועל המקצועיות של בניית התוכנית והוצאתה לפועל, תוצאות הטיפול הוכיחו את עצמן.
לפני שהגעתי למרפאת הכט סמייל, פשוט לא הייתי מחייך! התביישתי בחיוך שלי, הבנתי שזה החלק החלש שבי. אבל רק לאחרונה הבנתי שאני רוצה לשנות את זה, שלא הגיוני שאני אתביש לחייך, קלטתי שאין לי תמונה אחת אפילו שרואים בה את השיניים, ואז החלטתי לקחת את עצמי בידיים ולעשות שינוי.

דר הכט שינה לי את החיים, לא ידעתי לחייך לפני והוא פשוט לימד אותי! סוף סוף אני גאה בחיוך שלי ולא מתבייש בו.

תודה על המעקב, האחריות, וכמובן התוצאה!
תודה לך ולצוות הנפלא שנמצא איתך, מי שמגיע אליכם הוא בידיים טובות.

איתי

הגעתי להכט סמייל כחודשיים לפני החתונה שלי, לאחר שנים של השלמות בשיניים הקידמיות שמתפרקות כל חצי שעה, החלטתי לקחת את עצמי ולשנות את המצב. עשיתי ציפויי חרסנה והלבנה, אי אפשר לתאר את כמות המחמאות שקיבלתי בחתונה על החיוך שלי וכמה שהוא מושלם, עד כדאי כך שבמהלך החתונה אנשים לא הפסיקו לשאול מי עשה לי את השיניים,

תודה רבה לדר הכט ולצוות הכט סמייל שעשו אותי עוד יותר יפה ומאושרת ביום הגדול שלי

ממליצה בחום לבוא לביקור במרפאה היפה והטכנולוגיות שלהם, באמת ששווה!

רונה

יצירת קשר
close slider

    צרו עמנו קשר

    נגישות