מיישרי השיניים הכי טובים של 2022

אם אתם מחפשים אחר הפתרון הטוב והכדאי ביותר לחיוך ישר וסימטרי יותר, תשמחו לשמוע שהיום גשרים וחוטי מתכת או “מרובעים” מתכתיים בולטים ולא ממש אסתטיים או דיסקרטיים הם ממש לא האפשרויות היחידות שלכם. הטכנולוגיה הטיפולית ברפואת שיניים תפקודית ואסתטית התפתחה מאוד וכיום יש כמה וכמה שיטות ומיישרי שיניים המאפשרים טיפול בבית ליישור השיניים והבאתן למצב סימטרי ותקין יותר. אך עם ההתפתחות גם גדל ההיצע, לכן הכנו לכם סקירה של מיישרי השיניים הכי טובים בשנת 2022.

לצד היותם דיסקרטיים יותר מפתרונות אורתודנטיים ישנים יותר (פלטה, מרובעים, גשר, ברזלים וכו’), אנשים רבים מוצאים את מיישרי השיניים החדשים כנוחים יותר לשימוש מתמשך וכפתרון שבהחלט יכול להביא לתוצאות מהותיות וחיוביות – כאשר כמובן שיש משמעות לאיכות המיישרים עצמם ולדיוק בתכנון של התהליך כולו כדי להשיג תוצאות אופטימאליות.

מיישרי שיניים בשוק דנטלי הולך וגדל

מיישרי שיניים שקופים או בלתי נראים הם לא משהו חדש לגמרי, אך בישראל מדובר על מסלול טיפולי יחסית חדש ולא תמיד מוכר מספיק. אך השוק של מיישרי שיניים שקופים או מיישרי שיניים לטיפול ביתי בהחלט הולך וגדל משנה לשנה. אמנם בישראל אין כמות גדולה של מוצרים ומרפאות המציעות טיפולי יישור שיניים שקוף עם מיישרים חדשניים, כפי שקיים בארה”ב – השוק הגדול והמפותח ביותר בתחום – אך ההיצע בישראל כן הולך וגדל, מבחינת סוגי מיישרי שיניים, מותגים, שיטות פעולה וגם מבחינת תקציב ועלויות הטיפול הכולל.

מיישרי השיניים הטובים ביותר – Invisalign

המותג המוכר והמזוהה ביותר עם מיישרי שיניים שקופים, בלתי נראים וחדשניים ובין הראשונים שיצאו עם הטכנולוגיה והשיטה. מיישרי שיניים Invisalign מגיעים מארה”ב והם שוב ושוב זוכים בדירוגים של מיישרי השיניים הטובים ביותר, בבחינת היקף האפשרויות והיכולות של מהמיישרים המותאמים אישית של השיטה. המיישרים של אינוויזליין הם מתאימים מאוד למגוון הרחב ביותר של בעיות סימטריה, יישור ומיקום שיניים, כאשר המותג מצטיין בעיקר במקרים קשים ומורכבים בהם מיישרי שיניים אחרים אינם רלוונטיים או פשוט לא מספקים תוצאות מספקות.

בשיטת Invisalign, כפי שהיא מיושמת בדקדקנות ומקצועיות חסרות פשרות במרפאת הכט סמייל, מתבצע תכנון מקדים מעמיק ופרטני להתאמת המיישרים ולוחות הזמנים של הטיפול, כאשר הרופא המטפל מעורב מאוד בכל תהליך התכנון, ההכנה והיישום של הטיפול במיישרי השיניים השקופים. כל טיפול יישור שיניים אינוויזליין מותאם אישית וכולל כמה וכמה פגישות תכנון ומעקב במרפאה, כך שזוהי שיטה המצריכה הגעה למרפאה ומחייבת מעקב תקופתי של הרופא המטפל.

בעוד שמיישרי שיניים שקופים של Invisalign הם הטובים ביותר, הנחשבים ביותר, האמינים ביותר והמתאימים ביותר למקרים קשים, הם גם מהיקרים יותר בתחום – בגלל היתרונות והאיכויות המוכחות שלהם. לכן, אם מדובר על מקרים קלים של יישור שיניים, יש אלטרנטיבות זולות ונגישות יותר שגם “יעשו את העבודה”.

אפשרויות נוספות של מיישרי שיניים בישראל

לצד הובלת השוק, האמינות והביצועים המוכחים של Invisalign בתחום מיישרי השיניים, יש בישראל הוא כמה מותגים זמינים, אשר באופן כללי הינם זולים יותר אך גם מתאימים למקרים קלים יחסית של יישור שיניים ואינם כוללים מעורבות מהותית של רופא שיניים מומחה אלא בעיקר עבודה אוטומטית ו/או באמצעות טכנאי. כמה דוגמאות למיישרי שיניים שקופים ופשוטים יותר הזמינים בישראל הן:

  • iROK
  • ClearCorrect
  • Ortholine
  • Spark – מותג חדש, דומה ל-Invisalign אך חדש וצעיר מדי בישראל מכדי לתת דעה לגבי ביצועים ואמינות.

לסיכום: אם אתם רוצים את הביצועים הטובים ביותר וההתאמה האישית המוכחת והאפקטיבית ביותר מטיפול מיישרי שיניים שקופים, כיום עדיין אין תחליף איכותי, מקצועי ושלם למיישרים של Invisalign, אפילו שהם יקרים יותר – הם פשוט מספקים תוצאות מעולות והם עדיין הטובים ביותר!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

יצירת קשר
close slider

    צרו עמנו קשר

    נגישות