יישור שיניים בלילה – האם הדבר אפשרי?

בעיות מבניות, אסתטיות וסימטריות בשיניים הן נפוצות ופוגעות באנשים רבים, בגילאי הילדות וגם בגילאים מבוגרים יותר, כאשר בעיות אלו גם פוגמות בתפקוד התקין של השיניים והאכילה וגם בהיבטים אסתטיים של החיוך ומבנה הפנים. עם זאת, ולמרות שמדובר על תופעות נפוצות מאוד ועם מכלול טיפולים אפקטיביים, לא מעט אנשים חשים לא בנוח עם הפתרונות הטיפוליים ומבקשים ליישם את הטיפול בצורה דיסקרטית יותר – מה שמעלה לא אחת את השאלה לגבי יישור שיניים בלילה בלבד והאם זה בכלל אפשרי?

אם גם אתם או ילדכם סובלים מבעיות כמו שיניים עקומות, לא סימטריות, בולטות החוצה מדי וכיוצא באלו אך חוששים מההיבטים הוויזואליים וה”ציבוריים” של הטיפולים ליישור שיניים, יתכן ושאלתם את עצמכם האם אפשרי לבצע יישור שיניים בלילה, ללא אלמנט טיפולי ויזואלי במהלך היום. צוות מרפאת הכט סמייל מסביר לגבי האפשרויות והאם הדבר אפשרי, ובעיקר האם האפשרות של יישור שיניים בלילה רלוונטית  ואפקטיבית בכלל.

קודם כל – האם אפשר לעשות יישור שיניים רק בלילה?

ראשית כל נענה על השאלה המרכזית שלשמה התכנסנו כאן: האם אפשר לבצע יישור שיניים בלילה בלבד? כאמור זו שאלה שרבים שואלים, כדי ליהנות מהיכולות הטיפוליות הזמינות היום של יישור שיניים שקוף מחברת אינויזליין ותיקון ליקויי מנשך למיניהם אך ללא ההיבטים הוויזואליים והבולטים לעין של מכשירים ליישור שיניים.

אז תאורטית, אפשר ליישם מכשיר רפואי-דנטלי ליישור שיניים ותיקון ליקויים מבניים שונים בשיניים רק במהלך שעות הלילה. אבל מדובר על דרך טיפולית מאוד לא יעילה וכזו אשר תצריך זמן טיפול ארוך מאוד, עשרות מונים ארוך יותר לעומת טיפול יישור שיניים אינטנסיבי יותר. אם מיישמים טיפול יישור שיניים רק בשעות הלילה, מדובר למעשה על מספר שעות טיפול מצומצם מאוד בהן מופעל הלחץ המתאים והמותאם אישית על השיניים.

אז זה אפשרי עקרונית, אבל בפועל לא כל כך מיישמים שיטת טיפול זו מכיוון שמדובר על מהלך לא יעיל אשר יצריך הרבה יותר זמן טיפול, מה שכולל גם יותר התאמות ושינויים לאמצעי יישור השיניים ואולי אפילו עלויות גבוהות יותר.

אלטרנטיבה דיסקרטית ויעילה – יישור שיניים שקוף!

במקום לבצע יישור שיניים ותיקון ליקויים מבניים בשיניים רק בשעות הלילה, בתהליך ארוך, מתיש ולא אפקטיבי בצורה אופטימאלית, תחום הרפואה הדנטלית והאורתודנטית היום מציע פתרון משופר ואיכותי במיוחד המאפשר “ללכת עם ולהרגיש בלי”.

הכוונה היא לשימוש במכשיר הדנטלי המהפכני והמותאם אישית ליישור שיניים שקוף, באמצעות המותג המצליח והפופולארי Invisalign (אינוויזליין), מותג אשר שמו נגזר משילוב המילים באנגלית ל”בלתי נראה” ויישור”. מדובר על רעיון כה גאוני, חכם ויעיל שהוא כבש בסערה את כל עולם יישור השיניים. יישור שיניים שקוף כולל שימוש בגשרי יישור המותאמים אישית למבנה הלסת והשיניים שלכם וללחץ היישור הנדרש בטיפול הפרטני שלכם, כאשר הגשר שקוף לחלוטין ומתלבש בקלות על השיניים.

כך אתם נהנים מהביצועים הטובים והמדויקים ביותר של יישור שיניים, אך בלי הפולשנות הוויזואלית של “ברזלים” על השיניים. הגשרים הדנטליים השקופים של אינוויזליין מוחלפים לאורך הטיפול ובהתאם להתקדמות יישור והסדרת השיניים. יתרון משמעותי נוסף של יישור שיניים שקוף בשיטה זו הוא שמאוד קל ופשוט לשים ולהוריד את הגשר לאורך היום – כך שגם לא רואים אותו וגם אפשר להוריד אותו בשניות לצורך אכילה, שתייה, צחצוח שיניים וכיוצא באלו. שיטת אינוויזליין מספקת תוצאות נראות לעין בתוך שבועות בודדים והטיפול כולו משמעותית קצר ויעיל יותר לעומת מיישרי שיניים המיושמים רק בלילה.

רוצים לשמוע עוד על הפתרון היעיל, הנוח והדיסקרטי של יישור שיניים שקוף? פנו היום להכט סמייל לקביעת פגישת ייעוץ ואבחון ראשונית – בחירה מושלמת למטופלים בגילאי ההתגברות ובגילאים מבוגרים יותר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

יצירת קשר
close slider

    צרו עמנו קשר

    נגישות