אינויזליין: יישור שיניים “בלתי נראה”

חולמים על שיניים ישרות, אבל לא רוצים את גשר המתכת המסורבל? יש פתרון. שיטת אינויזליין ליישור שיניים היא למעשה שיטה אמריקאית מהפכנית ליישור שיניים “בלתי נראה”. שיטת אינויזליין פותחה בשנת 1997 בארצות הברית ומאז חוללה מהפכה בתחום האורתודונטיה. באמצעות טכנולוגיה מתקדמת של הדמיה תלת-ממדית ושימוש בחומרים פולימריים רפואיים, אינויזליין מסוגלת ליישר את השיניים באופן שקוף לחלוטין.

השיטה עובדת כך: קשתות שקופות מזעריות העשויות מפולימר רפואי קל במיוחד מורכבות על השיניים באזורים הנחוצים ליישור. את הקשתות ניתן לשנות ולהתאים בקלות בהתאם לתכנית הטיפול, שנמשך בין מספר חודשים לשנה. התהליך מלווה בטיפול וירטואלי המדמה את תנועת השיניים בכל שלבי הטיפול, כדי לאפשר טיפול ממוקד ומדויק מאוד.

אופן הטיפול

יישור שיניים בשיטת אינויזליין מתחיל בהדמיה התלת-ממדית. ההדמיה מאפשרת למטופל לראות כיצד ייראה בסוף התהליך וכמה זמן בדיוק זה יקח, אך מעבר לכך, מאפשרת לרופא להתאים באופן ממוקד כל קשת לכל שן. לאחר ההדמיה, מיוצרות הקשתות המזעריות המותאמות באופן אישי לכל מטופל. הקשתות מתחלפות בכל שבועיים עד לסיום הטיפול וליישור מלא. את הקשתות ניתן להסיר במהלך האכילה והצחצוח, אך יש להרכיב אותן 22 שעות ביממה.

מיישרי השיניים עצמם מיוצרים בטכנולוגיה ייחודית של חברת Align Technology באמצעות מחשב מיוחד. במשך כל פרק זמן של שבועיים שבמהלכו מורכב כל מיישר, הוא מזיז את השיניים בין 0.25 ל-0.33 מילימטרים – שינוי קל אך משמעותי.

מעבר ליתרון האסתטי הבולט, שיטת אינויזליין מאפשרת טיפול ממוקד בכל שן. כלומר, בניגוד לגשר הקלאסי, שמיישר את כל קשת השיניים, אינויזליין הוא גשר שקוף שמתוכנן על ידי מחשב. המחשב מתאים את הלחצים המופעלים על כל שן בנפרד, וכך אף יכול לעתים לקצר את משך הטיפול. חשוב לציין כי יישור שיניים אינויזליין מתאים לכל מטופל אך במקרים חמורים של שיניים לא ישרות או בעיות נגיסה מסובכות, זה יקח יותר זמן מהרגיל.

יישור שיניים אינויזליין מחירים

עם גשר אינויזליין המחיר משתנה בהתאם למספר הטיפולים הדרושים. באופן כללי, יישור שיניים בשיטת אינויזליין בדרך כלל דורש בין 7 ל-30 מיישרי שיניים. על כן, עם יישור שיניים אינויזליין מחיר יתחיל באזור ה-14.000 שקלים ויכול להגיע ל-30 אלף שקל ואף יותר. עם invisalign, מחיר הוא כמובן לא הכל, מדובר בשיטה איכותית ומתקדמת שמפיקה תוצאות נהדרות. בכל זאת, כשמדובר על יישור שיניים שקוף אינויזליין, מחיר יכול להיות תלוי בכם – עם שיתוף פעולה נכון עם ד”ר הכט, תוכלו לקצר את משך הטיפול עד כמה שניתן. אז לאן כדאי לפנות?

כאן בהכט סמייל אנחנו גאים להיות אחת המרפאות המובילות בישראל, ומתמקדים באסתטיקה דנטלית ובמראה בריא. אנחנו נלווה אתכם שלב אחר שלב כדי לוודא שאתם מקבלים בדיוק את הטיפול שאתם זקוקים לו – לא יותר ולא פחות. אנחנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר להזמנת פגישת ייעוץ.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

יצירת קשר
close slider

    צרו עמנו קשר

    נגישות