יישור שיניים ללא גשר: כשחלום הופך למציאות בכל גיל

כשאנחנו חושבים על יישור שיניים האסוציאציה המידית שלנו היא גשר מתכתי מסורבל, בתוספת של גומיות וקוביות צבעוניות על השיניים, שיוצר מראה לא אסתטי ולא נוח. בעוד הסיטואציה הזאת היא משהו שנערים ונערות בגיל ההתבגרות מוכנים להתמודד איתו, הרבה אנשים מבוגרים יותר שמעוניינים ביישור שיניים, לא מוכנים להקריב את המראה למשך שנה או שנתיים עבור התהליך, ואפשר להבין אותם.

יישור שיניים אפשר לעשות בכל גיל. הטכנולוגיה הרפואית התפתחה פלאים בשנים האחרונות. שיטות פעולה חדשות ומהפכניות מאפשרות ליישר את השיניים ללא גשר, באמצעות פתרונות אחרים שעושים את העבודה, מבלי לפגוע במראה. מטופלים בכל הגילאים, המעוניינים ליישר את השיניים, לחזק את בריאות חלל הפה ולשפר את החיוך בוחרים יישור שיניים ללא גשר – תהליך המתאים כמעט לכל מטופל.

אז מהן השיטות הנפוצות ביותר ליישור שיניים ללא גשר?

פלטה שקופה – זוהי אחת השיטות הנפוצות בישראל ליישור שיניים ללא גשר. מדובר בפלטות העשויות מפלסטיק שקוף וניתנות להסרה. הפלטות מותאמות באופן מושלם לשיניים ומפעילות עליהן לחץ כך שיתיישרו. החלפת הפלטות נעשית אחת לשבועיים, בהתאם לתכנית הטיפולית. אחד היתרונות שלהן הוא שעל אף שיש להרכיב אותן ברוב שעות היממה, ניתן להסיר אותן במהלך אכילה או שתייה, מה ששומר על ההיגיינה באזור.

אינויזליין – מדובר באחת השיטות המתקדמות ביותר הקיימות בתחום. בשיטת אינויזליין נערכת הדמייה ממוחשבת של חלל הפה, שלאחריה מותאמת מערכת של מיישרי שיניים המכונים קשתיות. מדובר בקשתות קטנות העשויות מפולימר רפואי שקוף. הקשתות משמשות כמעין גשר בלתי נראה ומספקות תוצאה אפקטיבית מאוד בלי להתפשר באסתטיקה. ניתן להוריד אותן בכל עת ולא קיימת הגבלה על מזון או על שתייה. משך הטיפול אורך בין 4 חודשים לשנה.

לינגואל אפליאנס – או בשמה המוכר יותר, הקיבוע הפנימי. מדובר בהדבקה של סמכים פנימיים בצד האחורי של השיניים כך שאינם נראים כלפי חוץ. הסמכים הללו מפעילים לחץ מבוקר, כך שניתן ליישר את השיניים בצורה הדרגתית. מדובר באחת השיטות הפחות נוחות בפתיחת הפה, בזמן לעיסה והתרגלות לדיבור, אך היא מאוד אפקטיבית, כמעט כמו גשר הרגיל. *הכט סמייל לא מטפלים בשיטה הזו משום שהיא לא נוחה למטופלים.

בזכות התפתחות הטכנולוגיה, כיום, כל אחד יכול ליישר את השיניים בתנאים שלו ובזמן קצר יותר, אם אתם מעדיפים פלטה שקופה כמו אינויזליין.

בהכט סמייל אנחנו דוגלים בשיטת עבודה המתאימה את עצמה לכל מטופל. באמצעות מכשור מתקדם וידע נרחב בכל הטיפולים החדשים בשוק, המטרה שלנו היא לספק ללקוחותינו את הטיפול המושלם, האסתטי והנוח ביותר. לקביעת תור ליישור שיניים ללא גשר, פנו אלינו בטלפון 077-7299948 ויחד נצעד לעבר החיוך המושלם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נגישות
יצירת קשר
close slider
צרו עמנו קשר