ניתוח קיצור חניכיים – לחייך שוב בביטחון מלא

אתם יושבים עם חברים ביום בהיר, שותים קפה, ומחליפים חיוכים. רק לפעמים… אתם חשים קצת פחות בטחון. אמנם השיניים שלכם כמעט מושלמות, אבל החניכיים… הן ממלאות חצי מהחיוך. אם פעם היה מדובר בגזרת גורל, היום בעזרת טיפולים חדשניים ניתן לעצב מחדש את החיוך שלכם – ולתת ליופי שלכם להקרין החוצה בטבעיות.

מדוע החניכיים “שולטות” בחיוך שלכם?

הסיבות לחשיפת החניכיים בפה בזמן החיוך מגוונות. המבנה הגנטי גרם לחניכיים לגדול יתר על המידה לעלות על השיניים ולכסות אותן, זאת אומרת שבזמן חיוך, החניכיים מכסות חלק גדול מהשן. אחרים בעלי חניכיים קצרות, כתוצאה מתזוזת שיניים לאחר סיום טיפול אורטודנטי. יש הסובלים מלסת עליונה שהתפתחה יותר מהתחתונה, והחיוך חושף את החניכיים בשל חוסר האיזון. למרבה המזל קיימים טיפולים לכל אחת מהתופעות במהלך ניתוח קיצור חניכיים.

מה ד’’ר הכט עושה?

כמו במרבית טיפולי השיניים, ד’’ר הכט יתחיל באבחון הסיבה לחניכיים החשופות, וכן יזהה את חומרת הבעיה – איזה אחוז מהחניכיים נראה לעין בזמן שאנו מחייכים. לאחר מכן יקבע סוג הטיפול הרצוי שיכול להיות:

  • הסרת של חלק מרקמת החניכיים בעזרת לייזר ועיצוב מחדש של החיוך באמצעות הארכת כותרת. רקמת החניכיים לאחר הניתוח היא צרה יותר, ונראית טבעית בלי כאבים.
  • שיפור טווח התנועה של השפה העליונה על מנת שתוכל להסתיר בקלות את החניכיים. פרוצדורה זו מכונה ניתוח “פרנולום”, בה משתחררת הרקמה המאגדת בין החניכיים מעל השיניים בלסת העליונה לבין החלק הפנימי של השפה.
  • במקרים קיצוניים יותר – הסרת של חלק מהעצם מסביב לכותרת השן, לרבות רקמת החניכיים, ובנייה מחודשת של החניכיים.

איזה מראה מתקבל לאחר הניתוח?

לאחר קיצור חניכיים בניתוח מתקבל מראה טבעי ומאוזן יותר של חיוך, המשלב בין שפתיים לשיניים בלבד, ומילימטרים ספורים של חניכיים חשופות. הטיפול עצמו אינו ארוך, ובעשורים האחרונים אנו עדים לאחוזי הצלחה רבים של הטיפול.

במרפאת הכט סמייל מבוצעים טיפולי חניכיים רבים, לאחר אבחון מקיף, והתאמת השיטה הנכונה לכל מטופל. אנו משתמשים בציוד החדשני ביותר, בנוסף ניתן לראות הדמייה של צורת הפנים והחיוך שיעטר את מרכז פניכם בימים שלאחר הטיפול המומלץ.

לקבלת פרטים נוספים ולתיאום פגישת יעוץ, פנו עוד היום למרפאה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

יצירת קשר
close slider

    צרו עמנו קשר

    נגישות