רפואת שיניים אסתטית – בדרך אל החיוך המושלם

מלמדים אותנו בתור ילדים לא להסתכל בקנקן אלא במה שיש בו. אבל מה לעשות, שהטבע מדבר בעד עצמו, ועד כמה שאנחנו מנסים להימנע מזה, מראה חיצוני של אחרים משפיע על האופן שבו אנו תופסים אותנו, והמראה החיצוני שלנו משפיע על האופן שבו אנו תופסים את עצמנו. כשמדובר באסתטיקה, החיוך שלנו הוא כרטיס הביקור שלנו. על פי מחקרים שנערכו בארצות הברית, אנשים בעלי חיוך יפה ושיניים בריאות מצליחים יותר בחיים: הם מוצאים עבודה יותר בקלות, מטפחים זוגיות בריאה ואף מדווחים על תחושת אושר גבוהה יותר.

לרוע המזל, לא כולנו זכינו בסט שיניים לבנות ובריאות. בין אם מדובר בגנטיקה, הזדקנות או גורמים חיצוניים כמו עישון, קפה ותזונה לקויה, עבור מרבית האנשים, השיניים ישנו את צבען במהלך השנים, יצהיבו וידהו. מצב בריאותן הכללי, מצב החניכיים, הסידור שלהן בחלל הפה והמראה הכללי שלהן מתדרדרים במהלך השנים באופן טבעי – או שלא טבעי. כאן נכנס לתמונה ד’ר אילן הכט אשר מטפל ברפואת השיניים האסתטית.

לכולנו מגיע החיוך שתמיד חלמנו עליו, או החיוך היפה שאבד עם השנים. תחום האסתטיקה הדנטלית לא מתייחס רק למראה של השיניים אלא גם למצב הבריאותי שלהן, כמו גם לחינוך לשמירה על שיניים בריאות. רפואת שיניים אסתטית ושיפור של החיוך מתאימה לכל גיל, ואף פעם לא מאוחר לשפר את החיוך. התפתחות הטכנולוגיה, המכשור הרפואי המתקדם והידע המדעי שנרכש בעשורים האחרונים בתחום מאפשרים לד’ר הכט לשקם כמעט כל פגיעה או טראומה בשיניים.

אז אילו טיפולים ניתן למצוא במרפאת שיניים אסתטית?

הלבנת שיניים: טיפול הכי פחות פולשני ברפואת שיניים אסתטית. הוא 100 אחוז בטוח לשיניים אם נעשה נכון, הפרוטוקול המיוחד שלנו כדי להגיע לתוצאות הטובות ביותר האורך בין חודש לחודש וחצי, ומספק שיניים לבנות יותר בקלות ונשארות לבנות לזמן רב יותר (בדרך כלל שנה).

ציפוי שיניים: באמצעות חרסינה או חומר מורכב כמו קומפוזיט, ניתן לצפות את החלק החיצוני של השן או לתקן שיניים סדוקות, שבורות או צהובות ומאפשר לנו לשפר את החיוך לזמן ארוך יותר (עד 15 שנה).

יישור שיניים “בלתי נראה”: באמצעות שיטת אינויזליין ניתן ליישר את השיניים מבלי להרכיב גשר מתכתי מסורבל. מערכת שקופה המורכבת על השיניים וניתנת להסרה. יישור שיניים שקוף בעזרת אינויזליין, מערכת שכמעט ולא ניתן לראות על השיניים.

סגירת רווחים: ניתן לסגור ריווח שנוצר בין השיניים, טיפול להשלמת שיניים חסרות, או רווחים גדולים בין שיניים, באמצעות טיפול אורתודונטי או באמצעות חרסינה.

טיפולי חניכיים: שיקום חניכיים נסוגות, יישור קו חניכיים, טיפול באבדן עצם הלסת או בחוסר ברקמת חניכיים שפוגעים במראה החניכיים ובבריאות הכללית של הפה.

מחפשים טיפולי שיניים אסתטיים בתל אביב? הכט סמייל היא מרפאת בוטיק המתמחה באסתטיקה דנטלית. אנחנו מאמינים בשילוב המכשור החדיש ביותר, יחד עם ידע וניסיון בתחום רפואת השיניים, כדי ללוות כל מטופל בדרך אל החיוך המושלם.

אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר עוד היום, לקביעת פגישת ייעוץ. נשמח לעמוד לשירותכם בדרך אל החיוך שתמיד חלמתם עליו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

יצירת קשר
close slider

    צרו עמנו קשר

    נגישות