כמה עולה לעשות ציפוי חרסינה לשיניים?

תאונה שגרמה לשבירת השן, שיניים צהובות בעקבות מחלה או עישון או שיניים עם מרווח גדול ביניהן? תופתעו לגלות כי לכל הליקויים הללו יש פתרון אחד פשוט – ציפוי חרסינה לשיניים”. ציפוי זה מותאם לשן על מנת לשנות את הגוון הטבעי שלה, או על מנת “לשפץ” שן שנשברה. אחת התהיות שעולות בקרב מטופלים רבים נוגעת לעלות הטיפול, אז נפרט בקצרה כמה עולה ציפוי חרסינה לשיניים.

מה הסיבה שהגעתם לטיפול?

כאשר מעוניינים בטיפול ציפוי חרסינה לשיניים מחיר הטיפול יקבע בהתאם לפרמטרים שונים הנוגעים לסוג הטיפול, לחומרים בהם נעשה שימוש, לניסיון  רב של ד’’ר הכט בטיפולים מסוג זה ולשיטת הטיפול. הגורם הראשון המשפיע על מחיר טיפולי השיניים הוא כמובן מהות הטיפול. האם הגעתם לצפות שן שנשברה או שן בגוון לא אסתטי? כל סוג של טיפול עשוי להיות מתומחר בצורה שונה.

הפרמטר השני הוא סוג החרסינה בה ד’’ר הכט ימליץ לכם לעשות שימוש – האם בחרסינה למינייט או בחומרים אחרים – והאם בכלל נדרש שימוש בחרסינה דווקא או ניתן להשתמש בחומר אחר לציפוי השן?

מה הניסיון של הרופא שלכם?

כפי שציינו על מנת לענות על התהייה כמה עולה לעשות ציפוי חרסינה לשיניים, יש לקחת בחשבון את שנות הניסיון של הרופא או הקליניקה בטיפולים מסוג זה. ד’’ר אילן הכט אשר סיים בהצטיינות תוכנית המיוחדת לרופא שיניים הבינלאומיים ברפואת שיניים אסטטי באוניברסיטת ניו יורק (NYU)  מתמחה במיוחד בציפוי חרסינה לשיניים כדי ליצור מראה  יפה וטבעי.

שימו לב גם לשירותים הנוספים שמציעה המרפאה ולאחריות הניתנת על הטיפול

גורם נוסף שכדאי לשים לב אליו כאשר עורכים השוואת מחירים בין הקליניקות השונות המציעות שירותי ציפוי חרסינה לשן הוא השירותים הנלווים לפני ואחרי הטיפול. האם הקליניקה מציעה שירותי הדמייה המאפשרים לכם לראות כיצד השן תראה? האם מוצעת טיפולי מעקב נוספים? כעת יש בידיכם את המידע הראשוני ותוכלו לערוך סקר מחירים מושכל לטיפול שלכם.

ציפוי למינייט שלנו יש לו טווח מחיר של 2500 ש”ח עד 7000 ש”ח פר שן תלוי במורכבות הטיפול + החומר שבו עשוי. צרו עמנו קשר כדי לקבוע תור ייעוץ

לקבלת הצעת מחיר ולפגישת ייעוץ לטיפולי ציפוי חרסינה לשיניים, ולבחינת טיפולים חלופיים נוספים, פנו עוד היום למרפאת הכט סמייל – וגלו איך תוכלו לצאת מהמרפאה בחיוך יפה ורחב.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

יצירת קשר
close slider

    צרו עמנו קשר

    נגישות