אודות מרפאת “הכט סמייל”

מרפאה פרטית לרפואת שיניים אסתטית

הכט סמייל הינה מרפאת בוטיק פרטית המתמחה באסתטיקת שיניים ופה ויצירת חיוך מושלם, תוך שילוב המכשור והידע החדיש והמתקדם ביותר בתחום רפואת השיניים, עם דגש על התאמת החיוך לפניו של המטופל, אישיותו והתדמית אותה הוא רוצה לשדר. בהכט סמייל ניתנת האופציה לבצע הדמייה שבעזרתה יוכל המטופל לראות כיצד יראה הטיפול בסופו, דבר אשר עוזר לתאם ציפיות עם המטופל ולהגיע לתוצאה המדויקת והמספקת ביותר עבורו ועבור רצונותיו.

המטרה שעומדת תמיד לנגד עינינו במרפאה שלנו היא להעניק לכם המטופלים, תחושה וחוויה של מצוינות. מצוינות בטיפול, מצוינות בתחושה, מצוינות במכשור ובטכנולוגיה, מצוינות בשירות.

בתהליך של רפואת שיניים אסתטית נדרש שיתוף פעולה מקצועי בין כל הגורמים הרלוונטיים ולכן אנו בהכט סמייל, בוחרים לעבוד עם החברות והטכנאים הטובים והמוכרים ביותר בעולם (תל אביב, ניו יורק, מדריד, ברזיל).

מעוניינים בקבלת פרטים נוספים? השאירו פרטיכם עכשיו!

  ד”ר אילן הכט

  ד״ר אילן הכט עלה מוונצואלה כדי לשרת בצבא הגנה לישראל בתור רופא שיניים. סיים בהצטיינות באוניברסיטה NYU שבניו יורק בתוכנית מיוחדת לרופאי שיניים בינלאומיים ברפואת שיניים אסתטית ומחלות חניכיים (פריודונטיה). לאחר סיום לימודיו עלה ארצה מתוך ציונות, חזון ורצון להביא את בשורת הקדמה לארץ ולעלות את מודעות הציבור הישראלי לרפואת שיניים טכנולוגית ומתקדמת.

  לד״ר אילן הכט גישה חדשה לשיפור ושינוי החיוך, באמצעות רפואת שיניים אסטטית, תחת השם הכט סמייל. בשיטה זו ניתנת הערכה לבדיקה גם לשיניים, אבל גם לפנים בשלמותם ולצורת החיוך, וזאת כדי לשפר את התוצאות. בנוסף ד״ר הכט יוצר הדמיה שתאפשר למטופל התנסות אמיתית בתוצאה, לפני ביצוע הטיפול. ד״ר הכט חבר באיגוד האמריקאי של קוסמטיקת שיניים American Academy of Cosmetic Dentistry, ובנוסף הוא חלק מהקבוצה הבין לאומית של עיצוב חיוך דיגיטלי Digital Smile Design Team

  הכט סמייל

  ד”ר ניקול הכט

  ד״ר ניקול הכט בעלת תואר ברפואת שיניים מאוניברסיטת סנטה מריה בוונצואלה. בהמשך דרכה למדה בתוכנית התמחות לשתלים דנטלים באוניברסיטה Positivo בברזיל ובתוכנית התמחות בשיקום הפה באוניברסיטה ABO בברזיל. ד״ר ניקול מביאה עמה גישה חדשה להשתלות שיניים באמצעות שימוש בשתלים ממוחשבים מה שהופך את ההליך למהיר יותר עם פחות נפיחות וכאבים וכמובן ריפוי מהיר הרבה יותר. שמדובר בשתלים דנטליים, יש צורך לשים דגש על השיקום האסתטי והפונקציונלי ולכן ד״ר הכט משתמשת במכשור המודרני והחדשני ביותר כיום בתחום.

  מרפאת שיניים בתל אביב- הכט סמייל
  יצירת קשר
  close slider

   צרו עמנו קשר

   נגישות